8  tipov ako zvládnuť život s TRIEZVOU HLAVOU
Hana

8  tipov ako zvládnuť život s TRIEZVOU HLAVOU

  • Nauč sa, kedy je situácia, v ktorej sa teraz nachádzaš, pre teba RIZIKOVÁ
  • Nechaj sa inšpirovať návodmi, ktoré používam ja, keď sa na mňa všetko valí a chcem to vzdať
  • Vypracuj si pomocou tohto návodu svoj vlastný ťahák, ktorý budeš mať po ruke vždy, keď ti bude ťažko
  • získaj bonusový prehľad pravidel, ako si nastaviť život, aby si rizikové situácie prežila s úsmevom na tvári 🙂

Rešpektujem Tvoje súkromie a nikdy Ti nebudem posielať spam.

Čo o eBooku hovoria tí, ktorí si ho prečítali?

Ahoj Hani. Chcela by som reagovať na tvoj produkt. Stiahla som si ho zo zvedavosti. Roky som pracovala so závislými a chcela som vidieť ako to reálne funguje v praxi a nie v liečebni. Ako ľudia postupujú. eBook je napísaný veľmi jednoducho a ja jednoduchosť MILUJEM. Žiadne teoretické veci čo je podstatné. Teóriu všetci ovládame, ale vieme , že prax je úplne iná. Čo sa mi páčilo ešte sú praktické návody AKO NA TO, keď cítim, že už som na pokraji " dúška". Zoznamy radostí a kontaktných osôb sú super nápad. Hodnotím to ako výborný návod na ceste pokiaľ sa človek rozhodne, že NAOZAJ CHCE. Lebo toto je ten prvý a najdôležitejší krok. Rada sa pokochám tvojou ďalšou tvorbou.
Nika Pastrňáková
Dnes som si ešte raz pozrela Tvoj ebook a našla som tam veľa pre seba. Keď sa cítim vyhorená, smutná a unavená.Keď som lenivá cvičiť... TAK som sa rozhodla, že do svojho života začlením aspoň niečo z Tvojich rád. A to aspoň krátke rozcvičky, prechádzky,budem si aj, spievať a páči sa mi aj to, že sa mám chváliť. CELÝ EBOOK je taký super a vlastne pre každého, nie iba pre abstinujúcich. Pre mňa je v poslednom čase dosť ťažké nastaviť si režim. Hlavne kvôli nepravidelnému spôsobu života. Za mlada to až taký problém nerobilo. Teraz nikdy neviem odhadnúť koľko času budem potrebovať na regeneráciu síl po nočnej. A keď si aj naplánujem nejakú tvorivú prácu, niekedy sa k tomu nedostanem. Potom som z toho frustrovaná. Občas rozmýšľam, či tie kreatívne pomôcky vôbec ešte potrebujem. Nakoniec si poviem, že ešte predsa chcem čo to naučiť mojich maličkých🙂Ďakujem Ti za ebook aj za priateľstvo🌺❤️
Katka
Napriek tomu, že abstinujem už viac ako 30 rokov, mysľové recidívy zažívam aj dnes a viem, aké je dôležité ich rozpoznať a začať konať tak, aby ma vlastná hlava nestiahla späť. V mnohých bodoch som sa našla a práve dnes mi pripomenuli, že je čas upratať si v sebe aj okolo seba. Pre mužov by som nahradila typ s umývaním záchodu týmto návrhom: "Keď je zle, zoberte železničiarske kladivo a choďte robiť z koľajnice plech". Všetkým prajem veľa sily a jasnú hlavu pri zdolávaní svojich úloh!
Katkaabstinujúca alkoholička